מגנטים לאירועים במרכז

200 שקלים מתנה ללקוחות האתר! 052-4660947


אושרי צילום ממוקם במרכז הארץ אך נותן גם שירותי אטרקציות לאירועים בכל הארץ!
האם תמיד חלמתם שנפיק לכם את האירוע מתחילתו ועד סופו? אצלנו תקבלו הכל תחת קורת גג אחת!
ועוד מתנה מיוחדת ללקוחות האתר - על כל עסקה שתסגרו איתנו תקבלו 200 ש"ח הנחה
סגרתם יותר מאטרקציה אחת? הנחה משמעותית בסגירת עסקת חבילה! מלבד מגנטים לאירועים במרכז תוכלו להנות משלל אטרקציות חדשות וייחודיות!
המשיכו לקרוא ותוכלו לראות למה באמת כדאי לבחור בנו.

איך בוחרים מגנטים לאירועים במרכז? המלצות חשובות ממני אליכם.

  1. צוות מקצועי - כשמחפשים מגנטים לאירועים במרכז חשוב מאוד לוודא שמדברים עם ספק איכותי ומקצועי כבר בשיחת הטלפון
    אם אתם לא יודעים מה לשאול בשיחה, חשוב מאוד שתבררו עם יותר מספק אחד, וככה תוכלו לשמוע מה מציעים כולם ואיזה שאלות לשאול, עוד טיפ קטן ממני, ככל שספק מפרט יותר בשיחת טלפון מה הוא מציע, ככה תדעו שהוא יותר מקצועי, מכיר את העבודה ויודע מה להדגיש.
  2. איכות החומרים והציוד קצה - כשבוחרים ספק מגנטים לאירועים במרכז חשוב לוודא עם איזה ציוד צילום והדפסה הוא עובד, בדרך כלל מחירים זולים מעידים על ציוד זול או חומרים זולים, בטח לא הייתם רוצים שבאירוע שלכם יגיע ספק מגנטים לאירועים במרכז שחוסך בציוד או חומרים נכון? אז תבררו עם הספק עם איזה ציוד הוא עובד.
    מדפסות מומלצות הם אפסון, היטי, מצובישי - הן מאוד יקרות אך מפיקות מגנטים באיכות גבוהה.
  3. מחיר זול = מוצר זול - כפי שנגענו מעט בפסקה הקודמת, אל תחפשו או תתפתו למחירים זולים, בכל דבר בחיים, מחיר זול לא בהכרח אומר שתקבלו מוצר איכותי. רבים מאיתנו אינם מבינים או יודעים מה מחירי השוק, אז נדבר גלויות, מחירים "נורמלים" בתחום המגנטים לאירועים במרכז נעים בין 900 ש"ח לאירוע קטן ויכולים להגיע עד ל2000 ש"ח לאירועים גדולים יותר.  

בין לקוחותינו

כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחת

מסך לבן לאירועים

מסך לבן לאירועים - מומלץ

את החוויה המדהימה הזאת אף אחד לא ישכח! צילומי סטודיו מקצועיים אצלכם באירוע, בשילוב אביזרי צילום מדליקים וייחודים.. 
מזכרת ייחודית ומגניבה

קיר הוליווד לאירועים

קיר הוליווד / קיר צילום

תמתגו את האירוע בצורה מקורית וייחודית, הפכו את הערב שלכם ליוקרתי
כזה שכולם יזכרו אותו.
דרך אגב, את הבד שמשונית המודפס תוכלו לקחת אתכם בסיום האירוע

אטרקציות סלואו

חבילת סלואו מרגשת

אתם ביחד מרחפים על ענן עשן מדהים ומיוחד, אף אחד לא יכול להוריד מכם את העיניים, ובום! ברגע אחד עשרות לבבות מרחפים סביבכם וגורמים לכולם להתרגש.

צילום אירועים

חבילת צילום מושלמת

בחרו בקפידה את הצוות הצילום ביום החשוב בחייכם! כזה שידע להבין ולהתחבר אליכם, לגרום לכם ולקהל שלכם לחייך וגם להשתטות! אתם נראים מדהים כשאתם נהנים.

אטרקציות נוספות
אושרי צילום והפקות אירועים

האם כדאי לחסוך במגנטים לאירועים במרכז?

נתחיל בזה שהתשובה היא לא. אך למרות זאת זה לא אומר שהיקר הוא הטוב, חשוב מאוד להיות מחושבים וגם חכמים. ספק יקר לא בהכרח ספק איכותי. מה זה אומר? הכל בהרגשה שלכם.
כדאי מאוד לעשות את כל הבדיקות הנדרשות (ציינתי את זה קודם לכן) אם הספק עומד ומתחייב לכל מה שהוא אומר שזה נשמע לכם טוב אל תהססו.
תחשבו על זה כך, נגיד אתם רוצים לפתוח עסק כלשהוא, ואתם רוצים שיגיעו אליכם כמה שיותר לקוחות, ישנם מספר דרכים לגרום ללקוחות לסגור אתכם, מחיר הוא אפשר לקרוא לזה הדרך הטובה ביותר "לתפוס" לקוחות.
אז מה שקורא שספק חדש שנכנס לשוק מציע את עצמו במחיר מוזל מאוד, אפילו חותך את המחיר בחצי כדי להתנסות וללמוד. עכשיו השאלה שלי היא כזאת, הייתם מוכנים לסגור עם ספק חדש בתחום שאין לו כל רקע על מנת שילמד את העבודה אצלכם באירוע? כמובן שלא.
לכל מחיר זול יש סיבה, גם אם אומרים לכם אחרת - תחקרו!
לכן בחרו בצורה הגיונית ושכלתנית את נותני השירותים שלכם, ולא רק על שירות זה, אלא על שירותים רבים אחרים, חשוב! לא מדובר על מוצר אחיד, אלא על שירות שונה.
המון בהצלחה!

עדכון אחרון בפייס:

תישארו מעודכנים בפייס ובאינסטגרם

השארת הודעה באתר


מומלץ למלא כמה שיותר פרטים להתאמה מירבית של הצעת המחיר