simple drag and drop web building software download

מגנטים לאירועים מחיר
052-4660947

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מעוניינים לדעת מה טווח המחירים במגנטים לאירועים וגם בטח תרצו לדעת מה היא הסיבה להפרשי המחירים המוגזמים?

יש כמה סיבות מאוד מעניינות, אפרט בהמשך.. בנתיים תרשו לעצמכם להתפנק ולהנות מ-200 שח מתנה, כי כבר נכנסתם :)

זהו קופון הנחה למחייגים דרך האתר 200 ש"ח הנחה

בין 500 ש"ח ל- 2,000 ש"ח

לא התבלבלתי, אני חוסך לכם את החיפושים, אלה הם פערי המחירים שתשמעו כאשר תחפשו מגנטים לאירועים, למה פער כלכך גדול? לפני שאענה לכם על השאלה, אציין ואומר שלא נתקלתי באף תחום בחיי (תקנו אותי אם אני טועה) שהפערי המחירים כלכך משמעותיים!

ארשום לכם בצורה ישירה ובלי משחקי מכירה, הפערי מחירים המשמעותיים נובעים בעקבות כניסתם של המון ילדים ונוער לתחום המגנטים, ופשוט לוקחים "בעלות" על המזכרת היחידה שתהיה לכם באירוע, עם זאת אני לא מתכוון להכפיש ולהשחיר ספקים כלשהם בתחום המגנטים לאירועים, אעשה את ההפך
צלם מגנטים צריך להיות קודם כל צלם! אם החלטתם בכל זאת לקחת את המחירים הזולים - אל תבכו שתקבלו מגנטים חשוכים, מטושטשים, לא איכותיים, וכל זה אחרי שכל הערב חיפשתם את הצלם מגנטים.

אל תצפו שצלם אשר השקיע כמה עשרות אלפי שקלים על ציוד צילום, ציוד הדפסה וחומרים יגיע אליכם במחירים הנמוכים שציינתי קודם. עשו בחירה נכונה ואל תתנו למחיר להשפיע עליכם.
אני נתקל בהרבה אנשים ואפילו ספקים שמזלזלים ב"מגנטים לאירועים", כי זה כבר הרבה זמן בשוק ויש אומרים שזה אפילו פסה, אבל היי! אל תשכחו שהמגנט הזה ישב על המקרר של האורחים שלכם לעוד כמה שנים קדימה ובזכותו האירוע שלכם יעלה בזיכרון כל פעם שיביטו בו.

מקווה שעזרתי לכם לחשוב נכון :) שיהיה המון בהצלחה!

להצעת מחיר עבור מגנטים לאירועים
חייגו עכשיו: 052-4660947

אין לי אלא לומר תודה!

מקבץ קטן של לקוחות מרוצים

צלם מגנטים מומלץ
המלצות לצלמי מגנטים
צלם מגנטים
צילום מגנטים
צלם מגנטים המלצות
מגנטים לאירועים
מגנטים לאירועים המלצות
צלם מגנטים
צלם מגנטים לאירועים
מגנטים לאירועים

מחיר זול = מוצר זול

פשוטו כמשמעו, לא משנה כמה ינסו לשכנע אתכם שהמוצר איכותי, אם הוא זול משמעותית מהמחירים בשוק זה יבוא על  חשבון איכות המוצר / מקצועיות, ובסופו של דבר מי ש"יסבול" מהעניין הזה הוא אתם!

אעשה השוואה קטנה בין תחום המגנטים לאירועים לבין תחום הקבלי בנייה לדוגמא, אמנם 2 תחומים שונים לחלוטין אך עם קווי דמיון מאוד דומים.. הלכתם לקבלן שיפוצים מורשה עם רישיון קיבלתם הצעת מחיר 200 אלף לצורך העניין, לאחר מכן  בדקתם הצעת מחיר עם קבלן שיפוצים שלא מורשה, קיבלתם הצעה של חצי מחיר מהקבלן הראשון, האם תלכו על קבלן שלא עבר הכשרה כלשהיא ולא רשום בשום מקום, ותעשו איתו את השיפוץ? 90% לא עושים זאת.

אותו דבר צריך להיות כשאתם בוחרים צלם לאירוע שלכם, למה? כי המגנטים זה לא רק מגנטים, זה הזיכרון היחידי שלכם מהאירוע (בהתחשב שאתם בונים על הצלם מגנטים לתיעוד היחידי של האירוע).

אז למה בעצם יש הבדלי מחירים משמעותיים בתחום המגנטים לאירועים? אסביר לכם מהצד שלי, שהוא הצד המקצועי ומבין עניין, ללא הכפשה של אף ספק אחר, כאשר צלם מקצועי משקיע עשרות אלפי שקלים על ציוד צילום, ציוד הדפסה, חומרי גלם - אל תצפו לקבל מחירים זולים.

אתם בטח שואלים את עצמכם "כל צלם משקיע הרבה כסף על הציוד שלו" אז זהו שלא, היום ישנם המון סוגי מצלמות DSLR (סוג מצלמה עם עדשות מתחלפות) שנראות לגמרי מקצועיות בטירוף! אממה, המכלול בתוכה לא שווה הרבה, ומצלמות כאלה אפשר לרכוש בסכומים של 1000 שח ואולי פחות. מעבר להגדרות מצלמה שצריך לדעת לשלוט בהם, מכלול  המצלמה חייב להיות מקצועי ואיכותי.

מעבר לכך יש גם את עניין של הציוד הדפסה, היום רוב הספקים שחדשים בתחום קונים את הציוד הזול כדי להתנסות, מדפסות ביתיות (מסוג קנון), שלא מתאימות להפקת מגנטים ולעבודה מאומסת.

ואחרי כל זאת יש את העניין החשוב ביותר והקריטי ביותר לתמונות מגנט איכותיות - וזה הצילום עצמו,  80% מצלמי המגנטים אינם עברו קורס צילום ואינם יודעים לשלוט במצלמה, שזה הדבר הקריטי למגנט איכותי, צלם שלא יודע לשלוט במצלמה מעבר לזה שהוא לא צלם הוא פשוט לא ידע להתמודד עם תנאי תאורה קשים! ובהתאם לזאת יצאו מגנטים חשוכים, מטושטשים ובקיצור לא איכותיים.

עשו בחירה נכונה, אל תתנו למחיר להשפיע עליכם. תזכרו שהתמונות הם הזיכרון היחידי שנשאר לכם מהאירוע - השקיעו בו!