אושרי צילום - צלם מגנטים איכותי לאירועים

אושרי צילום מספק שירותי אטרקציות לאירועים מכל הסוגים, מאירועי יום הולדת קטנים ועד לאירועי חתונות ואירועי חברות גדולות. אנו גאים לומר שלאחר למעלה מ- 5 שנים של עשייה מוצלחת בתחום ההפקות אירועים זכינו להגיע למספר רב של לקוחות מרוצים יחד עם המלצות חמות. מלבד הציוד והחומרים האיכותיים שאנו עובדים איתם אנו מקפידים על נותני שירות מצויינים.
תעשו בחירה נכונה, ואל תתפשרו על איכות!

מנציחים את הרגעים המרגשים בחיים!

3 כללי ברזל לבחירת צלם מגנטים איכותי לאירוע שלכם
לאחר יום החתונה זוגות רבים מבינים שהמזכרת היחידה לאורחים שהם השקיעו עבורה, לא בוצעה או התנהלה כפי שציפו - וכמובן ,מתאכזבים: התמונות חשוכות ומטושטשות, הצלם נעלם כל הערב, ועל כמויות בכלל אין מה לדבר. אם אתם רוצים לוודא שהספק שהזמנתם יעמוד בציפיות, מצוין שאתם כאן.
הכנתי במיוחד בשבילכם שלושה כללי ברזל לבחירת צלם מגנטים איכותי לאירוע שלכם.
  1. תיק עבודות - כאשר מחפשים ספק ובייחוד צלם לאירוע שלכם דאגו לבקש לראות תיק עבודות. כיום לכל הצלמים יש אתר או דף עסקי שבו קיים תיק עבודות, ובפייסבוק תוכלו למצוא את המעודכן ביותר. פשפשו וחקרו את דף הפייסבוק ותראו אם העבודות לטעמכם. טיפ: גם כשאתם מחפשים צלם מגנטים לאירועים חשוב שהאדם שמגיע יהיה צלם ולא עוד "איש עם מצלמה". כל הצלמים באושרי צילום הינם צלמי חתונות מקצוענים ושירותיים.
  2. ביקורת ביקורת ביקורת - בדקתם את העבודות, ואהבתם? - אבל עדיין אתם לא יודעים אם זה האדם הנכון? חפשו ביקורות ברשת! מומלץ לבדוק באתרי חתונות למיניהם, פורומים ודף הפייסבוק. לפי הביקורות תדעו מה הייחודיות של הספק. 
  3. המחיר  - בכל עולם האירועים ובצילום בפרט, ידוע ומובן שהעלויות גבוהות ולכן מחפשים לחסוך בכל דרך אפשרית. אבל בצילום זה שונה. התמונות הן הדבר היחידי והאחרון שנשאר מכל האירוע. אל תתפשרו על צלם איכותי. טיפ נוסף: בשוק המגנטים לאירועים גם הפרשי מחירים של 100 או 200 שקלים יכולים להיות משמעותיים בתוצר הסופי. אל תשכחו שהתחום המגנטים לאירועים הוא תחום פרוץ וישנם המון ספקים שמציעים מחירים זולים רק כדי להרוויח עוד מעט כסף מהצד ולוקחים אחריות על האירועים החשובים שלכם. 

לקוחות מרוצים הם אנשי המכירה הטובים ביותר

לצפייה באתר המלא עם כל הביקורות לחץ על הקישור

האם כדאי לחסוך במגנטים לאירועים?

לכל אחד מאיתנו יש הרבה יותר ממגנט אחד על המקרר, אפילו יותר מ-10,
בטח שמתם לב באיזשהוא שלב שלא כל המגנטים נשארו כפי שקיבלתם אותם ביום האירוע, המגנטים החליפו צבעים, דהו או התקלפו
אז למה בעצם זה קורה? האם צלם מגנטים לחתונה שגובה מחירים זולים בהכרח אומר שהאיכות תהיה נמוכה?
רבים מאיתנו תוהים למה יש הבדלי מחירים משמעותיים בשוק המגנטים לאירועים במרכז,
לדוגמא: הזמנתם שירות במחיר זול בהשוואה לשוק האם תוכלו להיות בראש שקט ? התשובה היא בתוך השאלה, מחפשים את הזול, ובסוף מקבלים את הזול.
אממה, חשוב לדעת שלא כל מה שיקר הוא הטוב ביותר, יחד עם זאת לא להתפתות למחיר הזול ביותר. אלא ללכת על המחיר ההגיוני והממוצע.
תחשבו על זה ככה, אם אתם פותחים עסק, ורוצים לשווק את עצמכם כמה שיותר מהר ושיסגרו אתכם כמה שיותר ע"מ לצבור מוניטין וניסיון, מה תעשו?
בדרך כלל תחתכו את השוק במחיר כדי להתנסות בשוק ושיגיעו אליכם כמה שיותר לקוחות.
לכן תהיו חכמים ובחרו את נותני השירותים שלכם בצורה הגיונית ולא רק לפי המחיר, ולא רק על שירות זה, אלא על בכל דבר בחיים, חשוב! לא מדובר על מוצר אחיד, אלא על שירות שונה.
המון בהצלחה!

למה אנחנו?

אושרי צילום התחיל דרכו בשנת 2012 על ידי צוות קטן ואיכותי שהמטרה היתה היא להפוך לספק המבוקש והמשתלם ביותר בשוק לשם כך באושרי צילום אנו מעניקים שירות אישי מהשיחת טלפון הראשונה ועד ליום האירוע. שירות מקצועי, אדיב וסבלני. "בתחילת דרכי היה לי חשוב לראות איפה הם הקשיים וה"בעיות" בתחום הצילום מגנטים והאירועים, נוכחתי לדעת שישנם המון ספקים צעירים בשוק אשר אינם עברו הכשרה כלשהיא להפקת מגנטים לאירועים וגרוע מכך - אינם עברו הכשרה בצילום. לכן בשנותי הראשונות הבנתי שלא כל אחד יכול להיות צלם באירוע, צריך שיהיה ידע מקצועי בתפעול המצלמה והצילום עצמו. לכן הקפדתי לשמור על רמה אחת מעל כולם, וההבדל היה עצום!"
והיום- לאחר למעלה מ-5 שנים בתחום ה"מגנטים לאירועים" העסק מוכיח את עצמו, לקוחות שעשו אירוע בעבר חוזרים לאירועים הבאים, לקוחות חדשים- מגיעים מלקוחות קיימים. כיום מעבר לתחום .של מגנטים לאירועים העסק התרחב ועוסק כיום גם באטרקציות לאירועים מכל הסוגים
המוטו שלי הוא: לקוחות מרוצים תמיד חוזרים למקום הבטוח

צור קשר

נייד: 052-4660947

מייל: oshri.photo@gmail.com

אושרי צילום